Zadzwoń:

608 795 450

Napisz:

bui@bui.org.pl

Witoszyńskiego 8 lok. 1

03-983 Warszawa

O nas

Szanowni Państwo,

Od chwili rozpoczęcia działalności projektowej aktywnie uczestniczymy w procesach inwestycyjnych na terenie całego kraju.

Jesteśmy pracownią projektową branżową; projektujemy instalacje sanitarne wewnętrzne w zakresie ogrzewania, wody i kanalizacji, wentylacji i klimatyzacji, gazu oraz sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej sieci cieplnej.

Nasze projekty i instalacje wykonujemy zawsze w oparciu o wyroby, których standard określamy uwzględniając specyfikę inwestycji.

Braliśmy i nadal bierzemy udział w opracowaniu projektów branżowych w wielu prestiżowych obiektach na terenie całego kraju, autorstwa znanych i renomowanych pracowni architektonicznych.

Uczestniczymy w projektowaniu i realizacji szeregu obiektów, począwszy od małych budynków mieszkalnych poprzez zabudowę handlowo – usługową, zakłady produkcyjne oraz centra handlowe .
Nasze biuro świadczy usługi w zakresie opracowywania pełnej dokumentacji projektowej.
Dodatkowo oferujemy nadzór autorski i inwestycyjny.

Pracownia charakteryzuje się dynamicznym i doświadczonym zespołem inżynierów branży instalacji sanitarnych mogących podjąć się najtrudniejszych wyzwań, a skład naszego zespołu gwarantuje połączenie wieloletniego doświadczenia starszych pracowników ze śmiałymi i świeżymi koncepcjami młodej części załogi.